11
10
12
13

Поради

ПРОТИПОКАЗАННЯ ДЛЯ ЗАСМАГИ В СОЛЯРІЇ

Якщо Ви хочете отримати від солярію максимум користі, краще  порадьтеся з фахівцем, виключіть будь-який ризик, а потім приступайте до прийняття цієї приємної процедури. Які існують протипоказання до відвідування солярію? Відомі декілька випадків:

не варто відвідувати солярій при існуванні пухлин різної етіології;

медичні протипоказання, підтверджені лікарем;

загар протипоказаний при деяких шкірних захворюваннях (слід проконсультуватися з лікарем);

гінекологічні захворювання можуть служити перешкодою до відвідування солярію;

прийом гормональних препаратів (деякі протизаплідні засоби);

проблеми з щитовидною залозою і інші захворювання ендокринної системи;

схильність до системного червоного вовчаку і меланоми;

прийом препаратів, що підвищують світлочутливість і, як наслідок, викликають алергію на ультрафіолетові промені;

не варто відвідувати солярій, якщо Ви приймаєте або нещодавно закінчили курс певних медичних препаратів.

Існує ряд обов'язкових вимог, які слід виконувати при відвідуванні солярію, якщо Ви хочете зберегти здоров'я і красу :

у солярії необхідно користуватися спеціальною косметикою для засмаги (в салоні "Метаморфаза" Вам запропонують професійні препарати);

Ви повинні правильно розрахувати час знаходження під лампами солярію, щоб не отримати опік;

за кілька годин до того, як відвідати солярій, помийтеся з милом;

ні в якому разі не можна користуватися парфумами і декоративною косметикою під час сеансу;

не нехтуйте захисними засобами. Користуйтеся захисними окулярами, шапочкою. Жінкам слід користуватися спеціальними наклейками для грудей.

після сеансу в солярії слід випити вітамінізований напій (сік або чай), прийняти душ з гелем для чутливої шкіри і нанести на шкіру зволожуючий лосьйон.


ВИЗНАЧЕННЯ ТИПУ ШКІРИ ПЕРЕД ПОХОДОМ В СОЛЯРІЙ

І так, ви все ж вирішили відвідати штучне сонце - солярій.  Зважили всі "За і Проти", проконсультувалися у лікаря і дерматолога, запаслися кремами і передчуваєте гарний настрій. Але для того, щоб ваші надії на прекрасний відтінок шкіри не загинули разом з нею ж, зробіть невеликий тест на визначення Вашого типу шкіри.

Перший тип: кельтський. 

Характерно: блакитні або зелені очі, світле волосся, світла, легко обгораюча на сонці шкіра і розсип дрібних веснянок - загар вам протипоказаний. Та і не видно його буде зовсім. Ну, хіба що згоріти до опіків.

Але наука не стоіть на місці. При використанні спеціальних засобів до, під час і після сеансу виходить дуже легкий, малопомітний загар з жовтуватим відтінком. Щоб досягти бажаної смуглявості, потрібно буде прийняти 7 - 8 сеансів по 10 хвилин не частіше двох раз на тиждень. Перший сеанс - не більше 3 - 5 хвилин.

Другий тип: світлий європейський або нордичний.

Характерно: зелені, карі або блакитні очі, русяве волосся і схильна до сонячних опіків шкіра - загорайте по 10 хвилин не більше трьох раз на тиждень. Після першого сеансу зробіть перерву на два-три дні. Перший сеанс також триває не більше 3 - 5 хвилин. Всього потрібні 5 - 6 сеансів.

Третій тип: середньоєвропейський.

Характерно: темні очі, волосся темно-русяве або каштанове, досить світла, але стійка до сонячних променів шкіра - ви можете загорати по 20 хвилин, але не більше трьох раз на тиждень. Після першого сеансу - дводенна перерва. Вам теж потрібні 5 - 6 сеансів.

Четвертий тип: середземноморський.

Якщо у вас смуглява шкіра, карі очі і темне волосся - вам повезло. Принаймні, із загаром проблем у вас не виникне. Для отримання красивого загару вам досить всього трьох сеансів по 20 хвилин.