11
10
12
13

ЧИСТКА ОБЛИЧЧЯ

Всім відомо, що краса - це не тільки і не стільки модний одяг, дорогі аксесуари та вмілий макіяж. Одним з головних критеріїв краси є чиста, гладка, здорова шкіра. Саме тому люди, що піклуються про свою зовнішність, приділяють чимало часу щоденного догляду за шкірою. Але, на жаль, тільки домашнього догляду може виявитися недостатньо. Наприклад, якщо через надмірну  активность сальних залоз шкіра покривається малопривабливими висипаннями, ви навряд чи добре впораєтеся з проблемою власними  силами. Правильним виходом із цього становища стане візит в  салон краси «Метаморфоза» і професійна чистка обличчя.

Чистка  необхідно для шкіри будь-якого типу. З нього починається перший візит до косметолога, так як ця процедура здатна:

  • прибрати забруднення, надлишки шкірного сала;
  • очистити пори;
  • запустити процеси відновлення шкіри.

Помилково думати, що чистка  потрібна тільки людям з жирною і проблемною шкірою. Будь-яка шкіра піддається впливу не дуже хороших факторів зовнішнього середовища, що "зашлаковує" шкіру і знижує фізіологічне оновлення шкіри.

Звичайно, для людей з жирною шкірою періодичність  візитів  до косметолога частіша - приблизно 1 раз на 2-3 місяці, для володарів нормальної та сухої шкіри норма - раз на півроку. Ще одна помилка, що чистка завжди супроводжується механічним видаленням комедонів і прищиків, зовсім ні! Це робиться за бажанням клієнта і за показаннями, які бачить лікар-косметолог.

Препарати, що входять в процедуру чисток, допомагають шкірі самій позбавитися від забруднень, покращують текстуру, колір, зволоженість шкіри, а також перешкоджають розвитку шкідливих бактерій на шкірі.

У салоні краси «Метаморфоза»  ми здійснюємо чистку шкіри обличчя, використовуючи   косметику  КОКО dermaviduals, завдяки чому досягається глибоке очищення обличчя і відгуки наших клієнтів незмінно позитивні.

Процедура зазвичай включає в себе наступні етапи:демакіяж і попереднє очищення обличчя,нанесення лосьйону з розігріваються ефектом,делікатне видалення комедонов,нанесення протизапальної маски і захисного крему.

Чистка дає чудові результати: пом'якшує шкіру, відлущує кератозний шар епідермісу, покращує мікроциркуляцію шкіри, нормалізує роботу сальних залоз. Після проходження процедури ваша шкіра буде виглядати свіжіше і привабливіше.

 

У салоні краси «Метаморфоза»    до ваших послуг представлений широкий діапазон процедур, і найбільш поширеною з них є чистка обличчя - ціни в нашому салоні цілком прийнятні.

 

Чистка обличчя -300-335 грн.