11
10
12
13

ДЕПІЛЯЦІЯ ВОЛОССЯ

Красива і гладка шкіра - мрія будь-якої жінки, а ріст волосся в небажаних місцях завжди був і буде проблемою. Намагаючись привабливо виглядати, кожна жінка пробує кілька методів. З усіх існуючих способів депіляції видалення волосся за допомогою воску - один з найпопулярніших.

воскова депіляція

Депіляція воском - це дієвий спосіб боротьби із зайвими волоссям на тілі. Цей найдавніший метод має безліч переваг , порівняно з іншими , більш сучасними способами видалення волосся. Одне з них - довготривалий ефект і простота проведення процедури. Ще один плюс : видалення волосся теплим воском підходить для будь-яких типів шкіри. Крім того , ціни на воскову епіляцію в  у Львові в салоні краси «Метаморфоза»  вельми доступні для кожного клієнта.

  Воскова депіляція особливо ефективна при регулярному застосуванні. Якщо вдаватися до цієї процедури хоча б раз на місяць , волоски стануть більш тонкими і м'якими , їх кількість помітно зменшиться. Після депіляції відновлення волосяних фолікул сповільнюється , знижується активність волосяних цибулин , тому волосся росте дуже повільно.

 Давайте докладніше розглянемо , як саме проходить процедура депіляції воском. Косметолог використовує теплий віск , яким він обробляє певну зону , в залежності від побажань клієнта. Після цього гарячий віск ретельно прикривають тканинними смугами. Спеціаліст одним різким рухом зриває тканину. Після воскової депіляції шкіра стає гладкою і красивою , а ефект тримається більше двох тижнів. Причому цей термін збільшується , якщо вдаватися до процедури регулярно.

  Воскова депіляція у Львові  , в салоні « Метаморфоза » , виконується професіоналами . Кожен клієнт залишається задоволений нашою роботою.

 Оцінити ефективність процедури можете і Ви!

  • ноги до колін 90-100 грн 
  • ноги повністю 190-200 грн
  • руки 65-70 грн
  • вусики 40 грн
  • під пахвами 60-70 грн