11
10
12
13

Фарбування шатуш

Шатуш фарбування - це одна з нових технік мелірування, метою якої є надання волоссю природного вигляду з ефектом вигорілих пасем. Ця процедура носить назву також французького мелірування.

Шатуш добре підходить  для брюнеток. При цьому найкращого ефекту можна добитися на середніх і довгих, темних і волоссі. На світлому волоссі цей ефект трохи втрачається. Результатом Шатушь фарбування є отримання рівного і красивого ефекту природного переходу кольорів пасмів, що не вимагає подальшого тонування. Завдяки цьому злегка відросло коріння волосся стають не так помітні.

Таке фарбування чудово виглядає на шатенках і брюнетках, на білявках результат буде менш помітний. Його можна використовувати при невеликому (до 30%) наявності сивого волосся, вдало маскуючи їх і візуально омолоджуючи обличчя. При застосуванні шатуш на темному волоссі слід підбирати руді, коричневі або трохи червонуваті тони. Вони не повинні бути надто яскравими, дозволяючи досягти плавності переходу тонів. Виконання шатуш на світлому волоссі вимагає використання темних тонів для відтінення світлих локонів і надання  тонкому  волоссю додатковий об'єм. При короткій довжині волосся цю техніку використовувати не рекомендується, вона є недостатньою для досягнення бажаного ефекту.