11
10
12
13

ГЕЛЕВЕ НАРОЩЕННЯ НІГТІВ

 Якій жінці не хочеться виглядати розкішно постійно : вдень або вночі , під час занять в тренажерному залі , в супермаркеті з кошиком продуктів , в ресторані у вечірній сукні ? А для цього потрібна всього одна незначна на перший погляд деталь - доглянуті руки. Проте , звичайний манікюр далеко не завжди гарантує « довгострокове » задоволення. Звичайний лак легко облазить після кожного миття рук. І , до того ж , далеко не кожна дівчина може похвалитися ідеальною формою нігтьової пластини і хорошим станом самих нігтів , щоб їх можна було привести в порядок такою нескладною процедурою . Але нарощування нігтів гелем або акрилом стало справжнім відкриттям для тих , хто цінує свій час і хоче мати гарні руки постійно , незалежно від того , чи довелося після вечері вимити посуд чи ні.

Нарощування : за чи проти ?

Довгий час існувала думка про те , що нарощування шалено шкодить нігтям . Нібито після процедури вони стають занадто тонкими , ослабленими і ламкими і відновити їх природний стан можна лише через кілька місяців. Давайте розберемося , що може статися з нігтями при неправильному нарощуванні. Основна проблема , від якої страждають нігті - це перепил нігтьової пластини. Якщо майстер не надто досвідчений і запилює сильно нігтьову пластину , то після зняття матеріалу , ніготь буде тонким . Натуральний ніготь пилочкою практично не спиляється , максимум - знімають блиск бафом ( практично без абразив ) . Друга помилка - неправильне зняття гелю. Побачити різницю між гелем і своїм нігтем дуже складно , зазвичай це приходить з досвідом. Не дуже  досвідчений майстер спилюючи гель з нігтя , дуже часто запилює і саму нігтьову пластину. Це є причиною поломки своїх нігтів після зняття гелю. При грамотному , правильному нарощуванні , догляді та знятті , проблем після нарощування нігтів не буде. Наростити , зміцнити або залишити свої ? При звичайному способі життя на наші нігті впливає вода з хлором , миючі та чистячі порошки , що дуже сильно висушують  нігті і веде до обламування . При цьому, якщо зламався один свій рідний нігтик , доводиться прибирати довжину у всіх. Покривши свої нігті матеріалом ( акрилом або гелем ) , навіть не нарощуючи довжину , ваші нігті захищені від зовнішніх негативних впливів. При цьому вони завжди мають хорошу форму , досить міцні і, навіть якщо ви випадково зламали один нігтик , його завжди можна скорегувати , що неможливо зробити при своїх .

Чому гель ?

Збираючись наростити нігті , багато хто починає коливатися між двома матеріалами : гелем або акрилом , не знаючи достоїнств і недоліків ні першого , ні другого . По суті , нарощування , яким би способом воно не було виконано , здійснюється з використанням однієї і тієї ж реакції , а гель або акрил - питання індивідуальних переваг , адже і в першому і в другому випадку «нові» нігті виходять міцні ,  правильної форми і просто красиві . Проте , у гелю є відмінності від акрилу. Гель м'якше за своєю структурою , на нігтях він відчувається легше , він рідше дає відшарування , не має запаху. Але , на відміну від акрилу , його потрібно спилювати при знятті. Є нігтики , які не сприймають гель , а добре тримають акрил , а є навпаки. Це можна зрозуміти тільки випробувавши матеріал. Істотної різниці між матеріалом немає, тому збираючись вперше наростити нігті , проконсультуйтеся з майстром , який бачачи ваші нігті зможе порекомендувати вам той чи інший вид матеріалу для нарощування.

Процедура нарощування

Сама ж процедура нарощування нігтів проходить практично однаково при будь-якому нарощуванні. Майстер знежирює нігтьову пластину і шліфує , для того щоб відбулася зчіпка з матеріалом. Далі за допомогою типс або паперових форм нарощується вільний край нігтя. Залежно від бажання клієнта , це може бути френч , розтяжка , просто прозорий матеріал для нарощування «під лак ». Потім наноситься базовий прозорий шар матеріалу , який ретельно просушується в лампі . Залежно від видів нарощування , на нігтьове ложе викладається камуфлюючий , прозорий , кольоровий або білий гель ( для французького манікюру) . Кожен новий шар ретельно просушується в ультрафіолетовій лампі .. Якщо викладається прозорий гель з блискітками , то зверху обов'язково перекривається прозорим гелем. Камуфлирующий гель зазвичай наносять не на весь ніготь , а як би розтягують до кутикули зводячи нанівець , щоб при відрощенні не було видно границі між своїм нігтем і гелем.

 

 Після просушування останнього шару гелю , знімемо липкий шар , запилюють ніготь до досконалості і перекриваємо фініш гелем для додання блиску.

 Процедура створення «нових » нігтів займає звичайно 2-2,5 години. Для того щоб результат завжди виглядав відмінно , корекцію гелевих нігтів варто здійснювати не рідше , ніж раз на три - чотири тижні. У цьому випадку ніготь не встигне занадто сильно відрости і ваші пальчики не втратять акуратний елегантний вигляд. Перш ніж записуватися на процедуру , не забудьте поговорити з майстром. Адже саме від умінь і досвіду того , хто здійснює нарощування нігтів гелем і залежить вигляд ваших ручок в найближчі тижні.

 

Ціна нарощення нігтів гелем -400-450 грн

Корекція 350 грн