11
10
12
13

Горизонтальний солярій Ergoline

Горизонтальний  солярій Ergoline    PRESTIGE 1100-S DYNAMIC POWER


 Якщо Ви бажаєте отримати красивий, рівномірний загар, але не знаєте, чи підходить це Вашій шкірі - приходьте в студію засмаги "Метаморфоза". Професійний  турбо солярій ErgolinePrestige 1100      забезпечує ідеальний результат і здоров'я Вашої шкіри. Просторий тунель солярію, екстра-широке акрилове ложе Multi Relax з підлокітниками і регульованими улоговинками для ніг дадуть Вам можливість відчути необмежену свободу під час сеансу і прийняти максимально розслаблену позу.
 Система Climatronic Plus з акриловими панелями, розташованими в голові і ногах тунелю, створить закритий простір для засмаги, допомагаючи досягти заданої температури швидше, і підтримувати її під час всього сеансу загару. Функція Aqua Fresh & Aroma додасть свіжості для повної релаксації. Нова 3D звукова система з вбудованим МР3 плеєром і SD картою, перетворює серію соляріїв Prestige в концертний зал з індивідуальною музичною програмою. Інноваційна панель управління з великими символами, голосовий гід і повнотекстовий дисплей дозволяють користуватися всіма функціями солярію без проблем.

 Що відрізняє солярій "Ergoline" від багатьох інших? Наш солярій оснащений системою,що робить продуктивність ультрафіолетових ламп однаковою на усьому  рівні витрати їх ресурсу. Завдяки цій системі солярій обчислює оптимальну інтенсивність ультрафіолетових променів, що підходить індивідуально кожному відвідувачу. Таку систему вкрай рідко можна зустріти в інших студіях засмаги.
 Ще одним достоїнством солярію "Ergoline" є можливість вибору програм засмаги: ручний і автоматичний. Якщо, відвідуючи солярій, Ви не раз хотіли підрегулювати налаштування індивідуально під себе, то в нашій студії засмаги Ваша мрія здійсниться. Ви зможете самостійно регулювати налаштування солярію. . Інноваційні технології, вживані в нашому солярії, дозволяє легко домогтися рівномірного загару. Результат буде видно не тільки Вам, але і оточуючим. Ваша шкіра стане красивого кольору рівномірно по всьому тілу, в тому числі з боків. Спеціальна косметика для солярію допоможе Вам досягти найкращого результату. Див…….
 екстра широке акрилове ложе Multi Relax з підлокітниками

 нова 3D звукова система з вбудованим МР3 програвачем для насолоди індивідуальною музичною програмою
 система Climatronic Plus , що закривається тунелем
 інноваційна панель управління з великими підсвіченими символами
 функція Aqua Fresh & Aroma для освіжаючої релаксації
 Наші клієнти стоять для нас на першому місці. У солярії "Ergoline" Вас чекає обслуговування на найвищому рівні, комфорт і прекрасний настрій. Ми дбаємо про чистоту і порядок в студії засмаги. Вам завжди буде приємно відвідати нас. Ми пропонуємо професійний солярій, ціна якого розумна.


PRESTIGE 1100-S DYNAMIC POWER

Технічна характеристика

  • Потужність: 13000-18200 Вт
  • Лампи для тіла: 52 * 200Вт
  • Лампи для обличчя: 4 * 520Вт + 3 * 8Вт
  • Кондиціонер кліматронік
  • Звукова стерео система
  • Функції арома, бриз
  • Вартість 1 хв.-10.00 грн.