11
10
12
13

Горизонтальный солярий Ergoline Excellence 800

Горизонтальный солярий Ergoline Excellence 800


Ми запрошуємо Вас на сеанс засмаги в професійну студію засмаги "Метаморфоза» по вул. Перфецького 2а  
Горизонтальні  солярії фірми  "Ergoline  " є   визнані  най кращими  в Європі та Америці і не зрівняються ні з яким іншими.Це «Мерседеси» серед соляріїв,що надають   тілу дивно красивий, приголомшливий відтінок засмаги, який проявляється майже на очах і тримається неймовірно довго.

Солярій Ergoline Excellence 800 Turbo " Excelle  оснащений  функцією збалансованої  засмаги , яка допоможе надати  Вашій шкірі рівномірний відтінок. Особлива форма солярію дозволяє розсіювати УФ промені рівномірно, тим самим Ви отримуєте за короткий час ідеальний загар.

 - 51 UV лампа по 160 ват в зоні тіла, 4 лампи  (260 - 520 ват) в області  обличчя  та декольте та 4 UV-лампи –спагетті по 25 ват для засмаги плечей - дають в результаті чудовий загальний загар

Просторий і зручний тунель   солярію дозволить вам насолоджуватися процедурою засмаги без втоми. Ергономічне  акрилове ложе  дозволяє розслаблено засмагати навіть лежачи на животі.       Солярій оснащений акриловим склом ергономічної форми, що повторює контури людського тіла. Таким чином рівномірно розподіляє тиск. Концепція «подвійного скла лежанки», виключає нагрівання поверхні скла від механізму солярія.

Функції Aqua Fresh & Aroma забезпечить Вам відчуття свіжості і нейтралізує запах ультрафіолету       Освіжаюча новинка в установках для засмаги від Ergoline новий комфорт програми Aqua Fresh і ароматерапія. Освіжає загоряють, розпилюють спеціальну есенцію через рівномірні інтервали часу з окремо активуються насадок. Абсолютною новинкою в усьому світі є включена в програму Ergoline функція нейтралізації типового УФ запаху, що з'являється після засмаги. За допомогою кнопок можна автоматично комбінувати освіжаючі бризки Aqua Fresh з бадьорить або розслаблюючим ароматом. Кабіна ароматизується після кожного сеансу, наповнюючи атмосферу освіжаючим запахом.

Кондиціонер Climatronic   дозволяє регулювати температуру за Вашим бажанням.від 18 до 30 градусів Можна самостійно встановлювати температуру, яка підтримується кліматичної установкою протягом усього сеансу засмаги. Інтегрована кліматична установка охолоджує не лише поверхню, на якій лежить засмагати, а й потоки повітря в тунелі.

Горизонтальний солярій Ergoline Excellence 800 Turbo

Технічна характеристика

  • Потужність: 13000 Вт
  • Лампи для тіла: 52 * 200Вт
  • Лампи для обличчя: 4 * 500Вт + 3 * 8Вт
  • Кондиціонер кліматронік
  • Звукова стереосистема
  • Функції арома, бриз

Вартість 1 хв-9.00 грн.