11
10
12
13

Горизонтальный солярий Ergoline PRESTIGE 990-S DYNAMIC POWER

Горизонтальный солярий Ergoline PRESTIGE 990-S DYNAMIC POWER


Ми пропонуємо Вам відвідати горизонтальний солярій , розташований в студії засмаги "Метаморфоза"на вул.. П.Панча,5. Новітнє обладнання і бездоганний комфорт доставлять Вам незрівнянне задоволення і подарують гарний колір шкіри.. Засмага в горизонтальному солярії максимально наближений до природного процесу прийняття сонячних ванн. Особлива форма солярію дозволяє розсіювати УФ промені рівномірно, тим самим Ви отримуєте за короткий час ідеальний загар.
Солярій Ergoline Prestige 990-S Dynamic Power
-52 УФ-лампами і 4 лампами високого тиску для області обличчя і декольте виділяється високою продуктивністю і гнучкістю в застосуванні.
- двома  лампами  високого тиску для засмаги в області плечей з ультра сучасною технологією для глибокого засмаги---
-Системи Climatronic і Aqua Fresh & Aroma змусять Вас закохатися в солярій Ergoline раз і назавжди. Для Вашої  зручності  та комфорту   система Climatronic  зробить температуру, яку ви захочете в мить ока, і буде підтримувати її протягом усього сеансу, в той час як Aqua Fresh & Aroma наповнить солярій ароматом та свіжістю.
-Просторий тунель солярію Ergoline, екстра-широке акрилове ложе Multi Relax Простор і зручний горизонтального солярій дозволить вам насолоджуватися процедурою засмаги без втоми
В солярії Ergoline Prestige 990-S- дивовижну ауру створює  звукова система і сабуфер та приносить Вам задоволення своїм широким звукорядом і можливістю програвати їх власну улюблену музику, використовуючи вбудований МР3 плеєр.
Управління солярієм дуже просте завдяки  панелі зі зрозумілими і простими символами а також  зі звуковим гідом на російській мові і повнотекстових дисплеєм. 


PRESTIGE 990-S DYNAMIC POWER
Технічна характеристика

  • Потужність: 7700-18200 Вт
  • Лампи для тіла: 52 * 200 Вт
  • Лампи для обличчя: 4 * 520Вт + 3 * 8Вт
  • Кондиціонер: кліматронік
  • Кондиціонер кліматронік
  • Звукова стереосистема система
  • Функції арома, бриз
  • Вартість 1 хв-10,00 грн.