11
10
12
13

Камуфлювання сивини у чоловіків за 5 хвилин

Ні для кого не секрет, як педантично відносяться жінки до питань, пов'язаних з їх віком, і як ретельно вони намагаються приховати з'являються ознаки старіння. Але сьогодні і чоловіки намагаються виглядати не менш привабливо, ніж жінки. Рано чи пізно, всім їм доводиться стикатися з проблемою посивіння волосся, і хоча сивину у чоловіків можна розцінювати як ознаку солідності, навряд чи з'явилися сріблясті пасма на скронях дійсно радують представників сильної статі. В той момент, коли у Вас в запасі не тільки енергійність, активність і прагнення працювати, але й багатий досвід за плечима, здається, що все чудово і ніщо не може вибити Вас з колії. Однак, на жаль, чоловіче сивина так не вчасно дає зрозуміти оточуючим, що час уже не те, і Вам пора поступитися місцем молодим. Але хіба Ви дійсно готові так швидко здатися через сивини в ранньому віці?

 Забудьте про це і відкиньте всі сумніви. Всі знають, що зовнішність оманлива, але навіщо зайвий раз давати їй привід вводити в оману оточуючих Вас людей? Салон краси «Метаморфоза» пропонує Вашій увазі камуфлювання сивини. Ця процедура призначена спеціально для чоловіків, які не готові миритися з посивінням. Тепер Ви можете не задаватися питанням: як прибрати сивину? Довіртеся нашим професіоналам, і вони позбавлять Вас від проблисків старіння всього за 5 хвилин, а Ви знову зможете відчути себе молодим і енергійним.

 У нашому салоні тонування сивини проводиться з використанням перевірених і професійних засобів, які гарантують якісний результат. Ми вибираємо Loreal, який  вже давно зарекомендував себе як ефективний продукт. До складу цього засобу проти сивини не входить аміак, що забезпечує дбайливе і делікатне тонування, без руйнування структури волосся. Більш того, спеціальні активні речовини навпаки наділяють волосся колишньої силою і здоров'ям, повертаючи їм жвавість і свіжість. Ще однією перевагою Loreal є наявність зручної природної палітри, що дозволяє вибрати ідеальний відтінок тон в тон до Ваших волоссю. Наші фахівці підберуть потрібний колір, і навіть Ви не помітите різниці між Вашими природними і фарбованим волоссям. Відростаючих коріння також не буде видно, адже їх колір анітрохи не відрізнятиметься від зафарбованих волосся.

 Вас вразить швидкість і якість виконання цієї процедури нашими майстрами. Ви зможете проводити камуфляж сивини кожен раз, коли оновлюєте стрижку, витрачаючи при цьому не більше часу, ніж під час звичайного регулярного відвідування перукаря. Під час миття волосся всього на 5 хвилин на них буде нанесено спеціальний засіб. І відразу після того, як діючий склад буде змито, Ви зможете оцінити дивовижне позбавлення від сивини. Результат буде триматися до 5 тижнів, що дозволить Вам на довгий час забути про сиві пасма, що турбують Вас

 Важливо пам'ятати, що для отримання натурального ефекту та якісного результату, необхідний досвід і знання технологій зафарбовування сивини. Навіть найкращі професійні засоби тільки в умілих руках здатні творити чудеса. У салоні краси «Метаморфоза» працюють тільки кваліфіковані фахівці, які мають всі необхідні знання для проведення даної процедури, і вже не раз доводили свою майстерність клієнтам. Вам все ще здається, що сивина - це необоротна проблема? Фахівці салону«Метаморфоза»  вже готові довести Вам протилежне.