11
10
12
13

KoKo dermaviduals

Косметика Коко досягла всесвітнього визнання завдяки тому, що для її створення використовуються тільки натуральні високоякісні компоненти. Базисні креми Коко універсальні - вони використовуються не тільки в косметології, але і в дерматології. Ця косметика не тільки запобігає передчасному старінню і появу зморшок, але і відновлює здоров'я шкіри, а також використовується для профілактики шкірних захворювань, які супроводжуються пошкодженням епідермального бар'єру. Косметика Koko Dermaviduals не містить консервантів, ароматизаторів та емульгаторів. Лінійка продукції підходить навіть тим, хто страждає від алергічних реакцій на різні хімічні компоненти і боїться міняти звичну косметику. Запевняємо, ваша шкіра не тільки позбутися від висипок і запалень, але й покриється невидимим захисним бар'єром, який не пропустить забруднення углиб пОРІВ.

 

В основі всіх засобів цієї лікувальної косметики лежить «ламеллярной емульсія» (Ламела - пластинка) яка за будовою нагадує ліпідний бар'єр шкіри, що допомагає їй «вбудовуватися» в бар'єр, залучив усі пошкодження і тим самим відновлюючи його. Також емульсія допомагає активним компонентам проникати в нижні шари шкіри і впливати на них безпосередньо, досягаючи максимального результату швидко і без болю. Ці активні компоненти (частки), що містяться в косметиці КОКО, відновлюють структуру і захисні функції рогового шару шкіри, регенерують його і зменшують дію гормональних препаратів.

 

Показання до застосування Koko крему та інших косметологічних засобів:

чутливість шкіри, що з'явилася на базі сухості і роздратованості;

розацеа;

купероз;

акне постакне;

реабілітація після пілінгів, шліфовок;

дермабразія, пластичних операцій.

 

Основне ноу-хау - масло Koko. Його дерма-мембранні структури, подібні за складом і властивостями з ліпідами рогового шару. А це означає, що засвоєння корисних частинок, які також міститися в цьому косметологічному препараті, пройде значно швидше, і ви зможете побачити приголомшливий результат.

 

Косметика Koko не містить:

  • консервуючих компонентів, які відбиваються на шкірі у вигляді подразнень та алергічних реакцій;
  • віддушок і барвників;
  • ПАР (поверхнево-активних речовин), що ушкоджують ліпідний бар'єр;
  • мінеральних масел і баластних речовин.