11
10
12
13

Косметика для засмаги

Професійна студія засмаги "Ergoline" пропонує своїм клієнтам індивідуальні програми засмаги. Тобто у нас в солярії є спеціальна косметика, яка убезпечить Вашу шкіру і забезпечить найкращий результат. Ні в якому разі не можна засмагати в солярії, намазав тіло звичайним пляжним сонцезахисним кремом. Звичайна сонцезахисна косметика при загорянні в солярії може тільки нашкодити Вам.
Головна відмінність косметики для солярію від звичайних сонцезахисних препаратів в їх дії на шкіру і взаємодії з УФ променями. По-перше, спеціальна косметика для солярію не блокує дію ультрафіолету, а по-друге, не дає хімічної реакції на акрилові поверхні.

Косметика для солярію ділиться на 3 типи: пролонгатори, проявники і активатори. Проявники стимулюють вироблення шкірою меланіну. Пролонгатори закріплюють засмагу і живлять шкіру корисними речовинами. Активатори ж служать для посилення ефекту засмаги. При виборі косметики для солярію не варто довіряти засобам, запропонованим в магазинах. Якщо Ви дбаєте про здоров'я своєї шкіри і хочете отримати гарну засмагу, застосовуйте професійну косметику для солярію, підібрану для Вас індивідуально в студії засмаги.