11
10
12
13

Креативні стрижки

Наш салон краси віддає перевагу французькій  техніці стрижки волосся. Це точні стрижки з м'якими градуювання і різноманітними контурами, які не вимагають особливого вкладання, Ви можете просто висушити волосся феном, і Ваша зачіска буде виглядати елегантно.

 Форма наших стрижок добре зберігається при відростанні волосся. Ви можете ходити з нашої стрижкою кілька місяців, а форма не буде переставати Вас радувати, наступного разу Ви повернетеся до нас тільки для того, щоб освіжити  стрижку та підрізати кінчики.

 Перукарі- стилісти «Метаморфози» підбирають стрижку для кожного клієнта індивідуально, враховуючи багато параметрів: в першу чергу стиль людини, форму голови, довжину шиї, структуру волосся, і сучасні тенденції моди. У нашому салоні краси ми пропонуємо довгі і короткі стрижки, жіночі і чоловічі стрижки, модні стрижки і ін

 Ми прагнемо створити гармонійний образ, який буде підкреслювати Вашу природну красу.

 Наші стрижі в поєднанні з нашим фарбуванням додадуть Вашому образу елегантність і жіночність, а стиль а-ля натюрель, ніколи не перестане бути модним і завжди буде вас молодити

 Модна стрижка - це особливий тренд, який є основою стильного образу. 2012 рік  порадує модниць новими стильовими напрямками в стрижках та зачісках. Якщо позначити загальні тенденції, то самим актуальним в напрямку модних стрижок для волосся будь-якої довжини стало поняття природності, невимушеності, жіночності і простоти. Тепер стрижки не вимагають ретельного  і тривалого вкладання .

 Що актуально в цьому сезоні?

Короткі стрижки.

 Короткі стрижки жіночі увійшли в моду – коротка  потилиця, відкриті вушка, подовжений висок, довга тім'яна зона, довга гривка. Вільні, хуліганисті, природні  стрижки. На користь таких коротких зачісок говорить  простота в догляді і вкладанні. До того ж з короткою стрижкою Ви завжди будете виглядати модно, адже її можна швидко перетворити в вечірню зачіску.

Фарбування до коротких стрижок підійде: блонд, шоколад, балеяж (нижня частина стрижки, на кілька  тонів темніша ніж  верхня)

 Середня довжина.

Завойовує свої позиції в цьому сезоні і кругла градація - довжина волосся-середня або коротка, плавно переходить в гривку. Фарбування до такої стрижці підійде: блонд, рудий, шотен, фарбування методом "Вуаль".

 Довге волосся

Довге волосся завжди залишаються в моді. У цьому сезоні популярне волосся однієї довжини з подовженою густою гривкою, волосся зачесане набік і дуже великі локони. Найбільш актуальний для таких зачісок максимально натуральний колір і природна укладка.

 Стрижка жіноча + укладка 228 грн

 Стрижка чоловіча 103 грн

 Стрижка дитяча до 7років  63грн