11
10
12
13

КРЕМ РУЧНОЇ РОБОТИ

Коко - косметика ручної роботи

Косметика ручної роботи користується постійно зростаючою популярністю. Пов'язано це з прагненням до натуральності, ексклюзивності та унікальності компонентів, композицій і способів приготування. До того ж KOKO dermaviduals - дерматологічна косметика з індивідуальною концепцією, тобто косметичні продукти можуть бути складені індивідуально, залежно від специфічних властивостей шкіри кожного клієнта. Салон краси «Метаморфоза» пропонує своїм клієнтам одну з найкращих ліній косметичних засобів, існуючих  сьогодні на професійному косметологічному ринку. Це марка КОКО dermaviduals (Німеччина).

 Дерматологічна косметика КОКО розроблена відповідно до концепції корнеотерапіі і покликана відновити структуру та функції рогового шару шкіри, створити оптимальні умови для її регенерації та реабілітації після пластичних операцій, пілінгів, фотоомолодження,доповнити дерматологічне лікування при дерматиті, псоріазі та ін, зменшити побічні дії гормональних препаратів.

Комплексне вирішення цих завдань, яке зачіпає процеси клітинної біології, базується на застосуванні в КОКО dermaviduals спеціальних бар'єрних кремів, чистих моносоставних концентратів і екстрактів, вітамінів і масел.

 Всі складники  КОКО вільні від речовин, які пошкоджують шкіру: емульгаторів, ароматизаторів, консервантів, барвників, мінеральних масел і силіконів.

 Система індивідуальних рецептур КОКО dermaviduals дозволяє скласти більше 1000000 варіантів композицій для цілеспрямованого догляду та лікування.

 Косметична лінія KOKO dermaviduals - дерматологічна косметика з індивідуальною концепцією, тобто косметичні продукти можуть бути складені індивідуально, залежно від специфічних властивостей шкіри кожного клієнта. Найважливішим компонентом є DMS-basiscreme, а його в свою чергу  ми збагачуємо активними інгридіентами і таким чином адаптувати їхдля вирішення різнихпроблем.

 Активні речовини додають в основний крем у вигляді наночастинок або ліпосом, що складаються з фосфатидилхоліну, які добре проникають в шкіру.

Створення індивідуального крему можна подивитись тут.