11
10
12
13

МАНІКЮР

Кажуть, що руки відображають сутність людини і можуть розповісти про неї  дуже багато . Щоб ваші руки завжди виглядали бездоганно і говорили про вас тільки хороше, довірте їх фахівцям салону краси  «МЕТАМОРФОЗА»м.Львів.

 Ми пропонуємо:

  • Манікюр класичний, апаратний, європейський.
  • Покриття лаками Lechat
  • Покриття гель-лаками Lechat
  • Парафінотерапія
  • Нарощування нігтів гелем.

Ми турбуємось про вашу безпеку та здоровя і робимо все,щоб уникнути найменшої можливості інфікування  через інструментарій.Всі інструменти і допоміжні матеріали ,з допомогою яких робиться  манікюр та педікюр проходить три стадії  обробки: дезінфекція із замочуванням в спеціальному розчині,механічна чистка під проточною водою і оброблення в кульковому стерилізаторі.З допомогою цього знищуються  всі відомі віруси,в тому числі ВІЛ і гепатит.

 

 

Класичний манікюр

З давніх часів жінки прагнуть надати своїм рукам привабливий, доглянутий вигляд з м'якою гладенькою шкірою і акуратними нігтиками. Кажуть, справжню леді можна впізнати за доглянутими руками . Саме руки видають Ваш рід занять, соціальний статус, звички і - на жаль - вік. Це Ваша візитна картка, тому вони завжди повинні виглядати ідеально.

Ми поділимося з Вами маленькими правилами бездоганного манікюру:

Спочатку з нігтів видаляють покриття, навіть якщо воно було зовсім прозорим.

Далі за допомогою пилочок різної степені абразивності майстер коректує довжину і форму вільного краю нігтя.

Після цього руки занурюють у теплу воду з доданням пом'якшуючих і ароматичних добавок.

Після намочування  кутикула стає м'якою і легко видаляється з допомогою спец інструментів (це палички апельсинового дерева, металеві штовхачі, щипчики і ножиці).

Після видалення кутикули на кожен оброблений ніготь, а точніше на шкіру навколо нього, наносять зволожуючу  олійку.

І, нарешті, нанесення лаку для нігтів. Спочатку використовується основа з кальцієм - завдяки їй колір вийде більш глибоким і рівним. Він повинен підсохнути протягом декількох хвилин. Потім накладають 2 шари  лаку  вибраного кольору американської фірми «Lechat». І завершуємо нанесенням закріплювача і спеціального осушувача лаку

в спрею або краплях .

Обов'язковою процедурою є нанесення на шкіру "Емульсії для рук і нігтів" з елементами легкого масажу.

Тільки така послідовність забезпечить вам гарний  результат. До цього можна додати скраб і масаж рук з кремом, парафінотерапію та інші додаткові процедури. Такий манікюр вважається класичним, його ще називають мокрий манікюр або обрізний  манікюр.

 

Європейський манікюр

Європейський манікюр робиться так: спочатку майстер додає нігтям бажану форму, підпилюючи їх. Потім, щоб видалити кутикулу, завдає спеціальну рідину з фруктовими кислотами і паличкою з апельсинового дерева видаляє розм'якшену кутикулу. Як бачите, руки не потрібно опускати у воду. В кінці процедури, як зазвичай, нігті і шкіра навколо покривається олійкою  і майстер робить легкий масаж. Європейський манікюр більш безпечний у порівнянні, наприклад, з класичним - виключається можливість занесення інфекції, оскільки майстер не використовує ножиці. З цієї ж причини пальці не травмуються, не утворюються задирки.

 

 

Тривалість 60 хв.

Манікюр без покриття -80 грн

Манікюр з покриттям лаком -110 грн