11
10
12
13

Нарощування волосся

Хто сказав, що чудес не буває?

 Як Ви думаєте, якщо б у Попелюшки в казці була коротка стрижка, вийшло б у неї зробити фурор на балу? Вдалося б їй підкорити серце прекрасного Принца? Звичайно, ні. Адже споконвіку саме довге і блискуче волосся вважалися символом жіночої краси. І сьогодні мало що змінилося.

Навіть якщо від природи у Вас рідке або тонке волосся, приводу засмучуватися немає. Завдяки технології нарощування володаркою шикарних довгих локонів може стати кожна!

Нарощування волосся для об'єму, збільшення довжини можна зробити у салоні «Метаморфоза»

  - Ваша мрія - довгі, густі та розкішне волосся? Для нас немає нічого простішого, ніж втілити Вашу мрію в реальність. Повне нарощування волосся подарує Вам не лише бажану довжину, але і додатковий об'єм: нарощене волосся стане предметом Вашої гордості.

  - У Вас коротке волосся, але чекати, поки воно відростуть, більше немає сил? Ми наростимо Вам волосся необхідної довжини за умови, що Ваші власне не менше 5-7 см. Тільки уявіть, всього кілька годин, і Ви - володарка довгих блискучих локонів.

  - Вас цілком влаштовує довжина волосся, але хотілося б додати їм більше обєму? Усього кілька рядів нарощених пасом зроблять Ваше волосся густими і об'ємними.

  - Ви стали жертвою горе-перукаря і хочете швидше приховати сліди «креативу» або, навпаки, не вистачає довжини для створення модного стрижки? Часткове нарощування волосся дозволить виправити ситуацію. Ми зробимо так, щоб на Вашу зачіску дивилися тільки із захопленням!

 Звертаємо Вашу увагу, що в нашій студії доступні і такі послуги, як: зміна кольору з допомогою нарощених пасом (колорування, мелірування), дизайн волосся (нарощування кольорових фантазійних пасм, пасм з прикрасами, стразами Swarovski). Ми працюємо італійською те……..