11
10
12
13

ОЛАПЛЕКС

Салон краси  «Метаморфоза «  крокує в ногу з тенденціями і ми вже працюємо з OLAPLEX!  OLAPLEX - революція в індустрії краси. Уже в «Метаморфозі» з червня 2016 р.

Салон краси  «Метаморфоза «  крокує в ногу з тенденціями і ми вже працюємо з OLAPLEX!

OLAPLEX - революція в індустрії краси. Уже в «Метаморфозі» з червня 2016 р.

 

Фарбування з OLAPLEX!

 

З тих пір, як в моду увійшов платиновий колір, а потім безліч пастельних відтінків, які потребують знебарвлення локонів, жінки у всьому світі намагаються домогтися того самого ідеального кольору ціною здоров'я свого волосся. Але технології не стоять на місці і вже сьогодні знайдено рішення цього глобального питання, це просте і дуже ефективне рішення - OLAPLEX!

 

OLAPLEX (ОЛАПЛЕКС) - це інноваційний продукт з США для професійного догляду за волоссям в салоні краси.

Застосування OLAPLEX при фарбуванні дозволяє освітлювати волосся на кілька тонів.

Особливо актуально використовувати OLAPLEX при знебарвленні дуже темного волосся (як правило це (без OLAPLEX) дуже сильно пошкоджує волосся) або при фарбуванні тонких і ослаблених волосся. OLAPLEX є захисним буфером між знебарвлюючий складом і волоссям, тим самим захищаючи їх структуру. Запобігає пошкодженню волосся під час фарбування, випрямлення та хімічної завивки, також ОЛАПЛЕКС може застосовуватися як окрема процедура лікування волосся. Не містить силікони, масла і сульфати. Ефективно лікує волосся, роблячи їх міцними, здоровими і доглянутими, надає їм неймовірний блиск і шовковистість.

 

Переваги та ефективність OLAPLEX:

 

Волосся не пошкоджуються при фарбуванні, випрямленні праскою, або при завивці, сушінні феном;

У своєму складі препарат не містить масел, силікону, сульфатів, альдегідів, парабенів та інших речовин, які шкідливо впливають на стан волосся;

Волосся стає міцнішим , набуває  блиск і здоровий вигляд, шовковисте і м'яке на дотик;

Відновлює пошкоджене волосся, яке має пористу структуру, а також сухе від природи, знебарвлене  волосся;

Відновлює з'єднання бісульфітний розірваних зв'язків всередині волосся, які мають властивість обриватися при фарбуванні, впливі плойок, прасок, фенів, від спеки і механічного впливу (гумки, шпильки);

Повертає волоссю еластичність, прибирає наелектризованість, регенерує і живить коріння волосся;

Препарат можна використовувати як окремо разом з укладанням у вигляді лікування та реконструкції волосся, так і під час фарбування, один з компонентів препарату додається в фарбу.

Препарат може глибоко проникати в волосяну фолікулу, цибулину і відновлювати їх прямо при фарбуванні.

 Слідкуйте за новинами…https://www.youtube.com/watch?v=vpY4gPirc3k

Але і це ще не все. Використовуючи Olaplex №3 для домашнього догляду, Ви назавжди забудете про проблеми з волоссям! Ви отримаєте неймовірний ефект, про який раніше можна було тільки мріяти

Olaplex No.3 Hair Perfector | Еліксир «Досконалість Волосся» був створений на прохання клієнтів, які мріяли продовжити ефект від впливу Olaplex в домашніх умовах. Містить той же активний інгредієнт, що і професійні продукти Olaplex. Навіть укріплені і відновлені зв'язку в структурі волосся поступово руйнуються від щоденних термічних, механічних або хімічних впливів. Olaplex No.3 Hair Perfector | Еліксир «Досконалість Волос» підтримує здоров'я волосся і зберігає їх силу, м'якість і блиск до наступного візиту в салон.

 

Розрахований на 8 застосувань.

 

Використовуйте для домашнього догляду щотижня або частіше, при необхідності.

 

Створено спеціально для домашнього догляду. Активний інгредієнт Olaplex в достатній концентрації компенсує щоденні пошкодження волосся і ефективно підтримує здоров'я волосся після застосування професійної Системи Olaplex. Ідеально підготує волосся до будь-салонної послугою, наприклад фарбування.

100 мл

  • Салон краси  «Метаморфоза «  крокує в ногу з тенденціями і ми вже працюємо з OLAPLEX!  OLAPLEX - революція в індустрії краси. Уже в «Метаморфозі» з червня 2016 р.