11
10
12
13

ПАРАФІНОТЕРАПІЯ

 Парафінотерапія для рук - це процедура інтенсивного зволоження і пом'якшення.

 В результаті процедур з гарячим парафіном  руки виглядають молодшими, шкіра світлішає і стає більш еластичною.

Як діє парафінотерапія?

 

Наші руки можуть бути чутливими до безлічі шкідливих факторів навколишнього середовища: ультрафіолетових променів, миючих засобів, пилу, вітру, перепадів температур і т.д. У відповідь на такі випробування шкіра стає сухою, лущиться, тріскається і, природно, втрачає привабливий вигляд. Парафін вирішує ці проблеми буквально за один сеанс! До того ж цей природний матеріал пом'якшує кутикулу і сприяє зростанню здорових нігтів.

 

Секрет парафінотерапії полягає в правильному використанні тепла, яке відмінно зберігається в воскоподібній речовині і потроху віддається тілу.

 

 Що ж відбувається під цим целофаново-махровим укриттям? Справжні косметичні чари!

 

По-перше, зволоження  Тепло парафіну на 1-2градуси  підвищує температуру шкіри, в результаті чого розширюються міжклітинні простори, відкриваються пори, випускаючи піт і токсини. Надійна парафінова плівка не пропускає вологу назовні, тому вона починає знову вбиратися в ті клітини, які найбільш її потребують.

 

По-друге регенерація. Під впливом тепла капіляри розширюються, прискорюється кровообіг. Кров швидше доставляє в клітини живильні речовини, в результаті прискорюється відновлення пошкоджених тканин, загоюються мікротріщини на шкірі.

 

По-третє  очищення. Завдяки теплу парафіну посилюється циркуляція лімфи. Активний лімфоток стимулює швидке виділення продуктів клітинного розпаду, солей та молочної кислоти. При цьому виділилися токсини, на відміну від води, назад в шкіру не вбираються.

 

І, нарешті, розгладження. Видима молодість шкірі повертається за рахунок того, що парафін при охолодженні зменшується в об'ємі. Чим холодніше він стає, тим щільніше охоплює всі тканини під шкіряним покривом. В результаті шкіра розтягується і розгладжується, набряклість проходить.

 

 

Парафінові ванночки для рук можна робити в будь-яку пору року. Особливо вони актуальні в міжсезоння, коли кількість вітамінів в організмі зменшується, а вплив природних недоброзичливців - вітру, снігу, перепадів температури - посилюється. Ефект зволоженості і підтягнутості відчувається вже після однієї процедури і зберігається 1-2 тижні.

 

Застереження і протипоказання

Протипоказанням для парафінотерапії рук може послужити шкірний висип, підвищений тиск, діабет, інфекційні захворювання, глибокі ранки на кистях.

Ціна парафінотерапія для рук -55 грн

для ніг -60 грн