11
10
12
13

ПЕДИКЮР

Доглянутість ніг і естетичний вигляд п'ят, безумовно, підвищує впевненість у собі як жінок, так і чоловіків. На сьогоднішній день усі  проблеми нігтів на ногах і  шкіри ступень можливо вирішити. Залишається тільки знайти хороший салон, якому можна довіряти в плані безпеки і стерильності, і майстра , що вміє добре  і швидко виконувати професійний педикюр або догляд для ніг.

Наші фахівці допоможуть Вам знайти упевненість в красі і ніжності Ваших ніг!

 

Майстри педикюру мережі салонів засмаги та краси «Метаморфоза»  пропонують:

 

  • Педикюр (апаратний, класичний обрізний або комбінований)
  • Масаж стоп і гомілки
  • Парафінотерапія
  • Покриття лаками Lechat
  • Покриття гель-лаками Lechat
  • Догляд за ногами

 

Педикюр - це гігієнічна процедура по догляду за стопами ніг. Вона корисна всім, оскільки з її допомогою підтримується нормальний здоровий стан шкіри підошов, нігтів і пальців ніг, міжпальцевих проміжків. При педикюрі видаляються мозолі, омозолення, натоптиші, надлишок рогового шару, підстригаються нігті.

Педикюр не слід вважати розкішшю, це процедура першої необхідності, її регулярне проведення дозволяє зберегти ноги здоровими.

 

Багато хто вважає, що класичний педикюр цілком можна робити в домашніх умовах, але, на жаль, часто результатом  такого педикюру - травми і порізи, а обробка ніг лезом-одна з причин утворення мозолів, гіперкератозу (натоптишів), тріщин і багатьох інших проблем з ногами . Тому краще зверніться в салон краси «Метаморфоза », де професіонали оброблять Ваші стопи  за всіма правилами і без травм.

 Апаратний педикюр . Апаратний педикюр - це сучасна технологія по догляду за ногами. Професійна косметика, спеціальний апарат і майстерність фахівця салону дозволять зробити таку делікатну процедури як педикюр з урахуванням індивідуальної особливості шкіри ваших рук та ніжок. Апаратний  педикюр має свої переваги:
· «Ювелірність» обробки - шліфувальні насадки різного діаметру і твердості дозволяють майстру підібрати відповідний інструмент саме для вашої шкіри, з урахуванням її чутливості і стану;
· Відсутність води - замість води в апаратній педикюрі використовується спеціальний засіб, що дозволяє легко відокремити омертвілі шари від здорової шкіри. Крім цього, заміна води спеціальним антибактеріальним розчином робить процедуру більш гігієнічною;
· Безболісність процедури - жива шкіра не зачіпається і не травмується завдяки можливостям «ювелірної» роботи майстра за допомогою спеціальних насадок;
· Ефективне лікування тріщин, мозолів, потовщених нігтів - ретельна і дбайлива обробка апаратом дозволяють легко і безболісно вирішити ці проблеми;

Особливо хочеться виділити комбінований педикюр. Це система класичного педикюру з розпарювання ніг у ванночці, вирізуванням кутикули вручну, а оброблення стопи виконується апаратом.

Для догляду за шкірою ніг ми використовуємо переважно продукцію Gehwol . До складу препаратів входять ефірні олії: гірської сосни, цитрусових, евкаліпта, лаванди, м'яти, розмарину, чебрецю.

  Кожен зможе знайти в асортименті Gehwol індивідуальні рішення і придбати засоби для домашнього догляду

Рекомендується робити педикюр щомісяця.

При педикюрі доцільно покривати нігті лагом, тому що плівка лаку знижує ймовірність зараження грибковим захворюванням.

 

Тривалість -90 хв.

Вартість без покриття -180-200 грн.

Вартість з покриттям лаком-210-230 грн.