11
10
12
13

ПІРСИНГ ПУПКА

Пірсинг пупка - прокол в області пупка для носіння в ньому прикрас.

Сьогодні , цей варіант проколу відноситься до найбільш популярних видів пірсингу .Напевно , ніхто не оскаржить твердження, що оголений засмаглий животик дівчини , з блискучим прикрасою в пупку виглядає дуже сексуально. Саме тому пірсинг пупка на сьогоднішній день має таку популярність .Якщо ви - щаслива власниця симпатичного животика і у вашому гардеробі є коротенькі блузочки і топіки , то саме час прикрасити своє тіло пірсингом пупка

.Пірсинг пупка - прокол в області пупка для носіння в ньому прикрас. Сьогодні , цей варіант проколу відноситься до найбільш популярних видів пірсингу . Пірсинг робиться у верхній складці пупка.

Пірсинг пупка до 18 років робити небажано

.Наскільки безпечний пірсинг ?

Практично повністю , якщо він був зроблений фахівцями в салоні  краси «Метаморфоза» У деяких випадках загоєння проходить так само легко , як загоєння проколів вух , іноді триваліше й складно. У разі акуратного догляду, загоєння , як правило , проходить без проблем і займає в середньому 6 місяців.

Забороняється !

Перші кілька  днів не слід нахилятися . Поки рана не загоїться , не можна відвідувати басейни , сауни , приймати ванну , купатися у водоймах . Не варто витягати прикрасу , поки рана не затягнеться , щоб не занести інфекцію. Але прокручувати його під час обробки перекисом водню треба. Не треба качати прес . Це зайве навантаження і піт буде діяти як кислота і може погіршити стан ранки. Рану не можна чесати , її необхідно берегти від попадання бруду. Також небажано носити вовняні речі на голе тіло , щоб сережка ми не зачепилася , інакше буде боляче.Не носіть обтягуючого і тісного одягу , а також одягу , яка заважає проходити повітрю (пояси , колготки , джинси та спідниці з високим поясом , щоб менше дратувати рану ) Коли все заживе , можна одягати , що хочете. Обов'язково протріть місце проколу спиртом , якщо спітніли. Піт заважає загоєнню ранки.Засмагати не тільки можна , а й треба. Це підсушить ранку , а також допоможе організму виробити вітамін D , який сприяє загоєнню. Головна причина попадання в ранку інфекції - «гра» з прикрасою і брудні руки. До кінця періоду загоєння кращою прикрасою будуть штанги. З кільцями період загоєння розтягується.  

       Отже , перед тим , як робити пірсинг потрібно запам'ятати золоте правило: для " первинного " проколювання пупка підходять тільки виключно сережки з титану і тефлону. Ці два матеріали найбільш гіпоалергенних .Що ж стосується прикрас зі срібла багато фахівців радять взагалі не використовувати їх, навіть після загоєння , тому що вони активно окислюються при контакті з кров'ю і можуть викликати алергію та подразнення шкіри. Це може привести до проблем з імунітетом і схильність організму до різних хвороб .Що стосується сережок із золота , то тут теж не все так просто. Може виникнути алергія у людини з підвищеною чутливістю до металів , тому не рекомендується використовувати золото низьких проб. Найоптимальніший варіант 585 проба.

В нашому салоні «Метаморфоза» представлено великій вибір прикрас для пупка.