11
10
12
13

ПИТАННЯ -ВІДПОВІДІ

Майстер татуажу Ярина Сірська  відповідає  на ваші питання:

 

- Чи безпечний перманентний макіяж?

 Процедура перманентного макіяжу абсолютно безпечна, оскільки проводитися в стерильних умовах та з застосуванням одноразових матеріалів.

 

- Як довго тримається перманентний макіяж?

 На скільки довго триватиме результат залежить від особливостей організму і деяких зовнішніх факторів (ультрафіолетових променів, відвідування саун, пілінги та ін) Середній період збереження перманентного макіяжу від 2 до 5 років.

 

- Як підібрати бажаний колір?

 Відтінок підбирається з урахуванням зовнішніх даних: кольору шкіри, волосся, очей. Існує великий вибір пігментів, які підійдуть як брюнеткам, так і рудим, і блондинкам. Досвідчений майстер завжди підкаже ідеальний варіант, при цьому врахує всі побажання клієнта.

 

- Чи потрібно робити корекцію і коли?

 Для більш досконалого результату потрібна корекція. Її варто робити через 3 тижні після самої процедури.Корекція у салоні «Метаморфоза безкоштовна.

 

- Скільки триває процес загоєння?

 Процес загоєння триває від 2 до 10 днів. У цей період утворюється корочка, як при звичайній подряпині. Вона швидко сходить і не заподіює дискомфорту. Під час загоєння рекомендується користуватися спеціальними антисептичними кремами для прискорення процесу. Враховуючи особливості організму кожного клієнта, майстер індивідуально підбере необхідні препарати і дасть точні вказівки до використання.

 

- Чи варто боятися болю під час процедури?

 Сучасні препарати для анестезії виключають ризик больових відчуттів. Кваліфікований професіонал проведе процедуру абсолютно комфортно і безболісно.

 

- Скільки триває процедура  перманентного макіяжу?

 Процедура перманентного макіяжу займає близько 2-3 години.

 

- З чого складається пігмент для перманентного макіяжу?

 Будь пігмент складається з барвника, води, спирту і інгредієнтів, які сприяють всмоктуванню барвника. Компоненти рослинного і тваринного походження в пігменті відсутні, що виключає алергічні реакції.

 

- Чи можна видалити перманентний макіяж?

 На жаль видалити перманентний макіяж безслідно не вдасться, але можна використовувати спеціальний пігмент під колір шкіри для корекції. Повне знебарвлення пігменту буде виглядати як тональний крем на шкірі.

 

- Чи впливає перманентний макіяж на зростання власних вій і брів?

 Так як пігмент вводитися на незначну глибину, не зачіпаючи волосяну цибулину, це жодним чином не впливає на ріст власного волосся.