11
10
12
13

ПОКРИТТЯ НІГТІВ ГЕЛЬ-ЛАКОМ

Звичайно, приємно мати доглянуті, гарні руки , які при нагоді не потрібно сором'язливо ховати під столом або в кишенях. Але як цього досягти? Для кращого результату бажано робити манікюр щотижня. Але , на жаль , на це не залишається ні сил , ні часу .  

   Салон краси  « Метаморфоза » м.Львів пропонує вам довготривале покриття гель - лаком LECHAT ( California) , яке заощадить ваш час і додасть вашим нігтям доглянутий вигляд. Це чудова альтернатива звичайному лаковому  покриттю. На відміну від звичайного лаку , гель - лак тримається на нігтях до 3- х тижнів, не сколюється і не облазить , не втрачає яскравість кольору! Крім того гель - лак захищає нігті і дозволяє їм рости .

     Гель- лак - абсолютно новий підхід до манікюру !

 Покриття чудових насичених кольорів , яке має властивості і гелю і , лаку для нігтів ! 

    Це гібрид гелю і лаку. Має всі кращі властивості обох продуктів . Тривалість носіння гель - лаку становить 3 тижні без сколів , зміни кольору і помутніння. Виглядає як звичайний лак. Використовується для натуральних нігтів , але можна покривати і штучні нігті. Не вимагає тривалого висушування , як звичайний лак , а легко і швидко висушується УФ -лампі. 

    Таким чином , Вам не треба довго чекати , поки застигне лак , боячись доторкнутися до чого-небудь або зачепити покриття . За 3 хвилини під променями УФ- лампи Ви отримуєте остаточно готові нігтики вподобаного Вам кольору. І головне - це чудове глянсове супер- міцне покриття носиться до 3-х тижнів!

   Тут Ви отримуєте всі переваги гелевого покриття. Гель лак не сколюється і не дряпається. Нігті чудово виглядають і через тиждень , і через 2 , і навіть через 3! 

  Переваги гель - лаку LECHAT :

• Чи не піддає шкідливому впливу ваші рідні нігті , а значить , після зняття LECHAT ви зможете уникнути таких проблем , як безжиттєвість , розшарування , повільне зростання .

• Цей гель - лак не нарощує ваші нігті , він тільки зміцнює вашу природну нігтьову пластину , за рахунок чого нігті виглядають натурально і елегантно.

• Ваші нігті справляють  здорове і красиве враження

• Триматися таке покриття може досить довго і весь цей час зберігати природний блиск. У середньому фахівці називають термін у 21 день , але у людей з міцною нігтьової пластиною цей термін може збільшитися до місяця.

• Гель- лак надійно захищає ваші натуральні нігті протягом усього періоду .

• Правильне «дихання» для нігтів дуже важливо , але часто виробники не враховують цю обставину. LECHAT в цьому плані є дуже вдалим варіантом - він спеціально створений для того , щоб нігті відчували себе комфортно і могли спокійно «дихати».

• Гель- лак LECHAT досить безпечний при знятті : не потрібне  спилювання нігтя , яке нерідко призводить до травмування нігтьової пластини , манікюр легко знімається за допомогою спеціального розчину.

• Вся процедура займає досить невеликий час в порівнянні зі своїми аналогами .Покриття нігтів гель - лаком LECHAT необхідно обов'язково поєднувати з манікюром , тому що наступний манікюр Вам знадобиться лише через 3 тижні .

  Покриття гель - лак LECHAT - це манікюр для тих , хто цінує свій час, здоров'я і красу !

 

Ціна покриття гель-лаком-130 грн