11
10
12
13

Про студію засмаги

Сьогодні солярій у Львові неймовірно популярний. І це не дивно – львівський клімат не дозволяє нормально засмагнути навіть у літній час. З цієї причини і з'явилася наша професійна студія засмаги. Завдяки тому, що студія засмаги "Метаморфоза" оснащена за останнім словом техніки соляріями виробництва Німеччини

-Вертикальний солярії Ergoline Lounge вул.Театральна,23

-Горизонтальний ErgolinePrestige 1100 вул.Театральна,23

-Горизонтальний ErgolinePrestige 1100 вул.П.Панча,5

-Горизонтальний солярій Ergoline Excellence 800 Turbo вул.Перфецького 2а

Якість одержуваної тут засмаги є виключно висока. Крім того, ціни більш ніж розумні. Тобто Ви отримуєте бажаний відтінок шкіри і природний загар, приклавши мінімум зусиль.

Чому солярії "Ergoline" такі популярні і вважаються найкращими? Однією з причин такої популярності є застосування найсучасніших розробок в області інсоляції. Солярії Ergoline також тісно співпрацює з провідними німецькими фізіотерапевтами і дерматологами.

Досвід фахівців компанії "Ergoline" та консультації європейських лікарів дали свої плоди - був створений унікальний солярій. Солярій Ergoline дозволяє відвідувачам отримати не тільки гарний колір шкіри, але і море задоволення від самого процесу. Під час прийняття штучних сонячних ванн в нашій студії засмаги Ви ніколи не занудьгуєте і не втомитеся. Освіжити і охолодити шкіру допоможуть: клімат контроль, регульована система вентиляції та обприскування. Відволіктися і розслабитися Ви зможете завдяки гарній музиці.

Солярій "Ergoline" зручний також тим, що може працювати як в автоматичному, так і в ручному режимах. Автоматичний режим відмінно підійде тим, хто прийшов в студію засмаги перший раз і не готовий розбиратися в системі солярію. Коли використовується автоматичний режим, час сеансу виставляється заздалегідь і не може змінюватися вручну. Ручний режим підходить тим, хто точно знає, який результат хоче отримати, і як шкіра реагує на ультрафіолет. Ви зможете індивідуально встановити всі настройки, відрегулювати потужність ламп, які впливають на обличчя..

Приходьте засмагати в нашу студію засмаги! Оцініть і відчуйте потужні й безпечні солярії "Ergoline". У нас Ви зможете розслабитися і відволіктися від повсякденних стресів і проблем. Суперсучасне обладнання "Ergoline" подарує Вам природний, рівний і красивий загар!

Студія засмаги " Метаморфоза " стала справжнім порятунком для львівян. Через різкі зміни клімату і перепади погоди, люди не завжди можуть сподіватися на нормальне сонячне літо. Вічне львівське міжсезоння заважає і нормально відпочивати, і приймати сонячні ванни. На сьогоднішній день студія засмаги " Метаморфоза " є кращою ву Львові. У нас завжди відомо, яка буде погода.

Наші двері відкриті для Вас цілий рік. Ви завжди можете скористатися професійним вертикальним солярієм з безліччю додаткових функцій і також позасмагати в одному з наших горизонтальних соляріїв. Ваш загар завжди буде бездоганним, а настрій прекрасним. Приходьте в нашу студію засмаги - у нас завжди гарна погода!.

У всіх наших соляріях встановлені UV-лампи останнього покоління, ( лампи низького тиску (потужністю від 25 до 240 Вт, c коефіцієнтом UVB від 2,4% до 2,8%) і високого (потужністю 550 Вт,) - ресурс роботи ламп становить від 600 до 1000 годин, які пройшли контроль якості і відповідають найсуворішим європейським стандартам UV-випромінювання та мають санітарно-гігієнічні висновки див.

Бонусна карта видається кожному любителю засмаги! див….