11
10
12
13

процедура "АНТИ-ВІКОВА КОРНЕОТЕРАПІЯ"

Сьогодні в нашому суспільстві процвітає культ молодості, і привабливий зовнішній вигляд вважається гарантією успіху, благополуччя і щастя.

 Anti-age - програма антистаріння, яка розрахована на тих, хто хоче виглядати молодше своїх років.

 З віком колагенова решітка  шкіри стоншується, шкіра втрачає вологу, стає тьмяною і в'ялою, на ній з'являються зморшки. На жаль, сьогодні не існує методики, що дозволяє моментально повернути особі молодість, але професійна косметика і сучасне косметологічне обладнання здатні створити справжнє диво, уповільнивши процес старіння.

Anti-age терапія  враховує всі фізіологічні особливості зрілої шкіри. Ми раді вам запропонувати цілий комплекс антивікових заходів, які допоможуть добитися чудового результату.

 Перш за все, це високоякісна косметик КОКО dermaviduals (Німеччина), яка втілила новітні наукові розробки та представляє собою один з найефективніших засобів, спрямованих проти старіння шкіри.  Косметична лінія anti-age містить унікальну комбінацію біологічно активних речовин, що стимулюють необхідні для шкіри обмінні процеси.

 Хочете пройти омолоджуючі косметологічні процедури anti-age? Ми із задоволенням чекаємо вас в гості. Процедури  по догляду за шкірою доставлять вам виключно приємні емоції, а методики,що  застосовує  наш косметолог, допоможуть відновити баланс шкіри, вирівняти її текстуру, розгладити зморшки і підвищити енергетичний потенціал. Овал особи підтягнеться, колір обличчя поліпшуються, а прекрасний настрій додасть вам особливий шарм і чарівність, які не зможуть не помітити оточуючі.

 Якщо ви мотивовані на успіх і готові почати зі своєї зовнішності, салон краси «Метаморфоза»до ваших послуг! Всіх, кого зацікавила anti-age програма  ми також запрошуємо на консультації з індивідуального підбору косметики для щоденного догляду за шкірою в домашніх умовах.

 

 

Вартість процедури 275 грн.