11
10
12
13

процедура "ГЛИБОКЕ ЗВОЛОЖЕННЯ"

Нестача вологи робить негативний вплив на стан шкіри .  Наслідки зневоднення шкіри - лущення, тьмяний колір обличчя, втрата еластичністі та  передчасне старіння.

Найчастіше брак вологи шкіра відчуває в періоди міжсезоння - при зміні температурного режиму. Серед інших причин, що призводять до зневоднення шкіри, можна назвати:

  • неправильний догляд (регулярне використання спиртовмісних тоніків, зловживання скрабами);
  • умивання жорстким милом;
  • куріння і зловживання алкоголем;
  • часте відвідування солярію;
  • тривале перебування в приміщенні з сухим повітрям;
  • погана якість сну;стреси;
  • незбалансована дієта;
  • сезонний авітаміноз.

Шкіра будь-якого типу може страждати від обезводнення, і застосування живильного крему лише незначною мірою допомагає компенсувати дефіціт вологи. Тому для відновлення водного балансу необхідно додатково насичувати шкіру водою і киснем у вигляді парових ванн, компресів і інших  процедур, які пропонує сучасна косметологія.

Зволоження жирної шкіри обличчя

При зневодненні жирна шкіра набуває сіруватого відтінку. Серед інших ознак - лущення на лобі, крилах носа і підборідді, розширені пори. Якщо вас торкнулася ця проблема, салон краси «Метаморфоза» пропонує скористатися процедурами, спеціально розробленими для жирної шкіри обличчя.

У своїй роботі ми застосовуємо гіпоалергенну косметику КОКО dermaviduals (Німеччина).

 Вона володіє багатьма достоїнствами і забезпечує максимально ефективне зволоження жирної шкіри обличчя .Яскраво виражені зволожуючі, абсорбуючі і матуючі властивості косметики КОКО dermaviduals дозволяють додати жирній шкірі м'якість і гладкість, а також забезпечити надійний захист від шкідливої дії ультрафіолету.

Зволоження сухої шкіри обличчя

Суха шкіра, як і нормальна, при зневодненні стає тьмяною і шорсткою. Спостерігається лущення в куточках рота, на кінчику носа і вилицях. Щоб з цим впоратися, радимо скористатися послугами нашого косметолога.

Процедури для сухої шкіри проводяться з використанням косметичних препаратів КОКО dermaviduals , а також з нанесенням на обличчя колагену. Комплексне зволоження сухої шкіри  - оптимальний варіант, який дозволить ефективно вирішити проблему зневоднення.Зволожуючі засоби насичують шкіру вологою і необхідними поживними речовинами, знижують її чутливість, зміцнюють епідермальний бар'єр, захищають від несприятливого впливу УФ-променів і передчасного старіння.

 

Вартість процедури 275 грн.