11
10
12
13

ПРОКОЛЮВАННЯ ВУХ

Проколювання вух в салоні «Метаморфоза « м.Львів  відбувається новітнім обладнанням Studex, що забезпечує безболісність та швидкість процедури.

Проколюючи вуха «пістолетом», Ви зводите больові відчуття до мінімуму. Використовуючи нову технологію , процедура проколу займе частки секунди: Ви можете навіть не помітити, що у Вас в вухах вже з’явилися сережки. Ця система особливо добре підходить для дітей, адже  вона гарантує швидкий і безболісний прокол.

 

Процедура проколу вух в нашому салоні  салоні дуже проста, повністю стерильна і абсолютно безпечна.

 1. Спочатку обидві мочки вуха повинні бути ретельно продезінфіковані спеціальним дезинфікуючим засобом

 2. Далі спеціальним антисептичним маркером робиться розмітка точок проколу на обох мочках

 3. Переконайтеся, що місце проколу Вас влаштовує

 4. Потім з упаковки з сережкою-голкою знімається захисна плівка, при цьому сам стерильний картридж залишається в блістері

 5. Картридж в блістері встановлюється в інструмент

 6. Тільки після установки картриджа в інструмент знімається блістер. Ця послідовність гарантує стерильність сережки-голки і застібки

 7. Інструмент з сережкою-голкою підноситься до наміченої попередньо точці проколу

 8. Шляхом м’якого натискання на інструмент відбувається прокол. Застібка відразу фіксується на кінці сережки-голки .

 9. Після проколу інструмент легким рухом видаляється.

 

Ми  пропонуємо  широкий вибір медичних сережок-голок різних форм, конструкцій і розмірів на самий вибагливий смак. Сережки-голки стерильно упаковані, гіпоалергенні і відповідають всім директивам ЄС, Міністерства охорони здоров’я і FDA. Всі сережки-голки мають сучасний дизайн, тому в подальшому можуть бути використані як звичайні прикраси.

 

 

Як довго потрібно носити сережки –голки?

 

Щонайменше 6 тижнів, без видалення, якщо Ви прокололи мочку вуха.

 12 тижнів, якщо ви прокололи хрящ, тому що протягом цього часу формується правильний канал і відбувається його повне загоєння. При проколюванні вух сережками-голками STUDEX, завдяки їхній унікальній конструкції відбувається не «прокол» як такої, а розсовування тканини, що призводить до повної атравматичності та безболісності процедури. Якщо Ви виймете сережки раніше покладеного терміну, то при вставлянні нових сережок Ви можете пошкодити стінки каналу, що найчастіше призводить до запалення .. При дотриманні всіх правил по догляду після 6 тижнів, Ви можете зняти медичні сережки і вставити звичайні.

 

Як правильно доглядати за місцем проколу?

 

Дуже важливо після проколу дотримуватися наступних рекомендацій (Інструкція по догляду в місцях проколу):

 1. Сережки-голки НЕ МОЖНА знімати протягом 1,5 місяців (6 тижнів) після проколу. У цей період відбувається загоєння каналу і формується його правильна форма. По закінченні цього терміну канал не заростає.

 2. Перші два-три дні після проколу не можна мити голову, відвідувати басейн, сауну, лазню, купатися у водоймищах. Слід також утриматися від фізичних навантажень і занять активним спортом. Щодня (2 рази — вранці і ввечері і краще за все перед прийняттям водних процедур) обробляйте місця проколу з двох сторін  трипроцентним перекисом водню, потім спиртом. Після нанесення засобу порухайте сережку-голку (вперед-назад) не знімаючи її!

 3. Через 3-4 дні після проколу необхідно регулярно прокручувати сережки в обидві сторони не менше 1-2 хвилин кілька разів на день, а також рухати їх вперед і назад, не знімаючи застібки. Це необхідно, щоб уникнути застою в каналі, а також для його розширення. Через 1,5 місяця сережки-голки можна зняти. У перший раз застібка знімається з певним зусиллям. Для того, щоб правильно зняти сережку, впевнено притримуйте її двома пальцями однієї руки спереду за «головку» створивши, таким чином, положення упору, а іншою рукою акуратно відтінятимете застібку ззаду. Робіть це обов’язково чистими руками і без поспіху.

 4. Після зняття сережок-голок канал буде мати діаметр штифта сережки-голки, тому не рекомендується вставляти сережки з діаметром штифта набагато товщим штифта сережки-голки, також сережки з «англійським замком». При вставлянні ви можете поранити канал і спровокувати інфекцію. Перед тим, як вставити нові сережки, ОБОВ’ЯЗКОВО обробіть їх спиртом. Мочка вуха — це дуже м’яка і еластична тканина, тому з часом канал в ній візьме діаметр під сережки будь-якої конструкції.

 5. У разі появи ознак запалення (протягом 1,5 місяців після проколу) рекомендуємо звернутися за консультацією до фахівця, який проколов вуха. Не займайтеся самолікуванням!

 6. І нарешті, рекомендація на майбутнє: При вставлянні будь-яких сережок ніколи НЕ затискайте застібку щільно до мочки. Багато людей це роблять через страх втратити застібку або з інших міркувань, а результат може принести неприємності.