11
10
12
13

Стрижка волосся гарячими ножницями

Якщо вашому волоссю бракує життєвої сили та пишності, якщо воно погано вкладається, стало сухим та ламким, січуться кінчики, колір став тьмяним – значить ваше волосся захворіло. І лікувати його можна тепер за допомогою стрижки гарячими ножицями. Лікувальний ефект такої стрижки полягає в тому, що «гарячий зріз» нагрітими ножицями «запаює» стержні волосків, завдяки чому волога і всі цінні речовини залишаються всередині волосяного стержня, зміцнюючи його. Волосся отримує захист від шкідливого впливу навколишнього середовища і відбувається його активне самовідновлення.

 Чому саме гарячі ножиці?

Ідея стрижки гарячим інструментом виникла задовго до періоду технічного розвитку. Кажуть, що гарячими ножицями користувалась ще цариця Клеопатра. Оскільки не було електрики, ножиці підігрівались рабами. Один швейцарський підприємець дізнавшись цю історію вирішив відновити її в сучасності. Гарячі ножиці показали себе дуже добре. Гарячим методом можна стригти будь-яке волосся, але особливо корисна така стрижка довгому, а також вимученому хімією, вибілюванням і частими сушками волоссю. В результаті волосся менше січеться, краще дихає, стає блискучим, швидше росте і краще засвоює поживні речовини (при лікуванні). А зачіска виглядає об’ємною, гладкою, добре тримає форму.

 Як часто можна використовувати «гарячу технологію»?

 Оскільки вона не приносить шкоди, стригтись гарячими ножицями можна при кожному візиті до перукаря. Зовнішній вигляд волосся покращується вже після першої стрижки, а лікувальний ефект досягається після 2-3 процедур. Якщо мова іде про довге волосся (і це, яке відрощують), то стригти його варто не рідше ніж раз в 2 місяці.

 Будемо раді Вас бачити в салоні краси «Мемаморфоза», де наші майстри допоможуть надати Вашому волоссю здоровий і неперевершений вигляд