11
10
12
13

ТАТУАЖ БРІВ

Головне в особі, звичайно очі. І те, як вони оформлені грає немаловажну роль. За допомогою перманентного макіяжу можна відкоригувати природну форму і колір брів, таким чином додати погляду більшої глибини і привабливості. Татуаж брів дозволяє замінити щоденне підмальовування і при цьому виглядати приголомшливо.

 Татуаж брів сьогодні вже не вважається нововведенням, але все ж деякі ставляться до цієї процедури з побоюванням. Брови, оформлені за допомогою перманентного макіяжу, виглядають природно і їх складно відрізнити від натуральних. Завдання фахівця створити брови максимально правильної форми, щоб вони були симетричними і здавалися ідеально рівними. Це допоможе зробити погляд ще більш красивим і захоплюючим.

 Існують спеціально розроблені пігменти для брів, які дуже близькі до природного кольору волосся. Вибираючи тон, який буде використаний для мікропігментування, варто пам'ятати, що з часом він буде трохи іншим (світлішим), так як  епідерміс,що оновлюється приховає близько 20% кольору. Тому потрібно вибирати фарбу на пів тону темніше. Що стосується чорного кольору, його не застосовують для татуажу брів через те, що він дає синяву. Використовують поєднання інших тонів, які максимально наближені до чорного.

 Виділяють декілька технік перманентного макіяжу брів:

Розтушовування. За допомогою цієї техніки брови будуть виглядати природно і органічно. Вона нагадує макіяж, виконаний тінями або олівцем. Вся потрібна зона промальовується рівномірно;

Техніка волосочками вимагає особливої майстерності і досвідченої руки. Сама назва вже говорить про те, що брови виконуються методом нанесення окремих волосків. Дуже важливо в цьому випадку стежити за довжиною волосків і їх кольором;

Змішана техніка поєднує в собі перші два методи та є найбільш вживаною. З її допомогою можна відкоригувати натуральну форму брів, або вже зроблену і надати більш глибокий тон.

Процедура перманентного макіяжу брів триватиме близько 2 годин, а результат тримається від 2 до 4 років. Вона абсолютно безболісна, так як перед татуажем оброблювана область змащується знеболюючим кремом. Татуаж виконується по нанесеному заздалегідь контуру за допомогою одноразових стерильних матеріалів. Після с процедури проходить період загоєння. У цей час рекомендується використовувати антисептичну мазь.

 Тривалість татуажу залежить від структури шкіри, швидкості її оновлення, сонячного опромінення. З часом барвники стають блідіше. Поправити становище може повторний татуаж. 

Не рекомендується виконувати процедуру при:

  • Загостренні будь-яких захворювань; 
  • При герпесі;
  • За кілька днів і в період місячних;
  • Після прийому  алкоголю;
  • Вагітність;
  • Епілепсія;
  • Деякі форми цукрового діабету;

Вартість процедури 2500 грн