11
10
12
13

ТАТУАЖ ГУБ

Перманентний макіяж губ допомагає вирішити наступні завдання: з його допомогою можна змінити форму губ і їх колір. У першому випадку губи можна збільшити, зробити рівними і симетричними. За допомогою чіткого контуру можна приховати незначні дефекти і надати більшої привабливості. Що стосується кольору, тут існує безліч варіантів: можна надати природний, натуральний відтінок або використовувати більш яскравий пігмент. Татуаж губ створює новий контур або виділяє свій власний. Таким чином губи завжди будуть красивою і правильної форми, а результат фарбування помадою залишиться акуратним.

 

 Для того, щоб вибрати потрібну форму і колір необхідно перш порадитися з майстром. При цьому враховуватимуться природні контури губ і риси обличчя в цілому, а також колір шкіри, волосся і очей. Потім буде завдано ескіз за допомогою олівця, який проводить чітку лінію. Зазвичай промальовування контуру не є завершальним етапом, за ним слідує розтушування. Це дозволяє створити ефект плавного колірного переходу від контуру до самих губ. Бувають випадки, коли клієнт замовляє повне заповнення губ пігментом. Існує варіант, коли акцент ставиться не на кольорі, а саме на самому контурі і чітких лініях.

 

Процедура татуажу губ безболісна, так як на початку здійснюється знеболювання. Досвідчений фахівець підбере індивідуально для кожного клієнта відповідну анестезію і усуне проблему болю. Процедура триватиме близько 2 годин, в ході яких мікропігменти вводиться під шкіру на кінчику голки.

 Після процедури можуть виникнути деякі тимчасові ускладнення. Так наприклад, може виникнути набряк губ, який триватиме не більше доби. Для його зменшення потрібно використовувати холодні компреси. Період загоєння становить приблизно тиждень. Для того, щоб не утворювалася скоринка фахівці рекомендують спеціальну мазь з вітамінами. Використання губної помади в цей період обмежена. Ще однією з небажаних реакцій є герпес. Він погіршує результат перманентного макіяжу. Щоб уникнути негативних наслідків рекомендується за кілька днів до процедури пропити противірусний препарат (герпевір).

 

 Ще раз нагадаємо, які ж основні завдання вирішує татуаж губ:

  • Підкреслює природний контур губ або надає їм нову виразну форму.;
  • Усуває блідість або синяву губ, наповнюючи їх живим гарним відтінком;
  • Змінює розмір губ.

 

Не рекомендується виконувати процедуру при:

  • Загостренні будь-яких захворювань; 
  • При герпесі;
  • За кілька днів і в період місячних;
  • Після прийому  алкоголю;
  • Вагітність;
  • Епілепсія;
  • Деякі форми цукрового діабету;

Вартість процедури 2500 грн