11
10
12
13

ТАТУАЖ ПОВІК

Кожна жінка прагне виглядати ефектно, але не завжди є час. І разом з тим існує маса можливостей для цього. Для того, щоб якісно зробити макіяж очей необхідно не мало часу і хороша декоративна косметика, та й з часом його необхідно коректувати. Татуаж повік допоможе спростити цю задачу і нанести макіяж не на шкіру а всередину епідермісу.

 

 Перманентний макіяж підкреслить всі достоїнства зовнішності, зробить погляд виразнішим і прослужить довгий час. З його допомогою можна візуально змінити форму розрізу, зробити очІ  округлішими або більш  витягнутими, збільшити їх чи зменшити, підняти куточки очей, відтінити радужку. Перманентний макіяж повік здатний вирішити безліч проблем, пов'язаних із зовнішнім виглядом, якщо відбулися вікові зміни, присутня алергія на декоративну косметику або ж хочеться мати більш густі вії.

 

 Татуаж очей зовсім не виключає використання декоративної косметики, але при цьому він буде незамінним в багатьох життєвих ситуаціях, в яких звичайний макіяж не застосуємо.

 Існує  кілька варіантів перманентного макіяжу повік:

Техніка "густі вії"

Заповнення  простору між віями  може здійснюватися як на верхній , так і на нижній  повіці. Техніка "густі вії" дозволяє виглядати максимально природно, при цьому візуально збільшує число вій і їх обсяг. Мікропігменти в цьому випадку вводять, заповнюючи міжвійний простір, і ефект виходить досить об'ємним.

Стрілочка також може здійснюватися як на верхній, так і на нижній повіці. Такий метод дозволяє відкоригувати форму очей, змінивши обриси. Існує кілька видів застосовуваних стрілок. Вони можуть промальовуватися від середини повіки до зовнішнього куточка ока і по всій повіці (від внутрішнього куточка до зовнішнього). Стрілочки бувають широкими (східні) і тонкими.

Пігменти для татуажу повік також бувають  найрізніші : коричневі, бежеві, сірі, сині, голубі, зелені. Але все ж найбільш популярним залишається чорний колір. Ця процедура є досить складною у виконанні, так як вимагає ювелірної точності та майстерності. Високоточні руху майстра за допомогою голки дозволяють досягти бажаного ефекту, виконавши таку складну роботу. Перед тим як приступати безпосередньо до татуажу, здійснюється знеболювання повік за допомогою особливого крему. Потім промальовується початковий варіант, за яким і буде проводитися татуаж. Гострий період загоєння становить від 2 до 5 днів, наступні 10 днів необхідні для засвоєння пігменту і відновлення шкірного покриву. У цей час рекомендується використовувати спеціальні мазі або  крем, які загоюють і захищають шкіру.

 

Тримається тату аж повік  в середньому 5 років.

 

 Приступаючи до вибору салону або майстра, слід бути дуже уважним і скрупульозним, тому що непрофесійний перманентний макіяж, виконаний на застарілому обладнанні дуже небезпечний своєю травматичністю, а його корекція займе чимало часу і зусиль. Будьте уважні, і кажучи про красу, довіряйте тільки професіоналам салону краси «Метаморфоза»!

.

 

 

Не рекомендується виконувати процедуру при:

  • Загостренні будь-яких захворювань; 
  • При герпесі;
  • За кілька днів і в період місячних;
  • Після прийому  алкоголю;
  • Вагітність;
  • Епілепсія;
  • Деякі форми цукрового діабету;

Вартість процедури 2500 грн