11
10
12
13

Вертикальный солярий Ergoline Lounge Turbo Power

Вертикальный солярий Ergoline Lounge Turbo Power


Солярії студії засмаги "Метаморфоза" дозволяють  отримати ідеально рівну засмагу по всьому тілу і володіють  великою кількістю додаткових функцій і можливостей, які перетворюють сеанс засмаги в справжнє задоволення.
Який же вид солярію вибрати: вертикальний солярій чи все-таки горизонтальний?

Вертикальні солярії - це новинка косметичної індустрії і в даний час вони отримують все більшу популярність. Такий вид солярію більш гігієнічний, тому що тіло не стикається з внутрішньою поверхнею. Рухи людини під час сеансу не скуті, можна приймати будь-яку зручну позу, тому загар в вертикальному солярії лягає  рівномірно (без білих плям на внутрішніх поверхнях рук, ніг або на боках) і виглядає природно.
Вертикальні солярії зазвичай володіють великою потужністю, тому не рекомендується засмагати довше 10 хвилин за один сеанс. Лампи 2-метрової довжини забезпечують рівний загар без смужок, а завдяки потужності 180W це відбувається особливо інтенсивно і швидко. Завдяки унікальній концепції засмаги Surround Tan однорідна потужність світла, що стимулює виникнення пігменту, викликає інтенсивний і надзвичайно рівний загар.
Регулярна заміна ламп для солярію дозволяє нашим клієнтам завжди отримувати темний і якісний відтінок шкіри.
Максимум комфорту та зручності в солярії  надає  вбудована  кабіна для переодягання, яка обладнана дзеркалом з підсвічуванням, сидінням, вішалкою для одягу і відділенням для взуття.
Ідеальне положення тіла всередині солярію досягається при застосуванні новітньої концепції Body Space, складовою частиною якої є зручні для підтримки рівноваги рукоятки.
У вертикальному  турбо солярі ї працює  система охолодження , завдяки  якій можна повною мірою насолодитися процесом засмаги.
Солярій ERGOLINE Lounge обладнаний  зручною панеллю управління, яка дозволяє легко регулювати потужність вентилятора і гучність звуку музики. 


 Ergoline Lounge Turbo Power

Технічна характеристика

  • Потужність 12 400 Вт
  • 50 ламп по 200 см, по 180 Вт
  • Система сбаланісірованої засмаги Surround Tan
  • Система вентиляції, регульована по зонах
  • Звукова стереосистема
  • Кнопка гучності музики
  • Оригінальна підсвітка
  • Центральна вентиляційна автоматика, що реагує на зміну температури
  • Вартісь  1 хв-9.00 грн.