11
10
12
13

Про салон

    Салон краси та засмаги «Метаморфоза» - наше практичне втілення краси і гармонії.  

   Ми твердо переконані, що краса врятує світ, і що в основі будь-якого естетичного ідеалу лежить гармонія, в тому числі фізичного і психологічного стану особистості.

  Салон краси та засмаги «Метаморфоза» - це яскравий, стильний і комфортабельний заклад, де надають бездоганні послуги в усіх областях догляду за зовнішністю. Відвідувачів чекає тут теплій, дружній колектив та творча атмосфера. 

   У салоні краси та засмаги «Метаморфоза» сконцентровані  інноваційні досягнення в індустрії краси, застосовуються найбільш дієві методики догляду за тілом і волоссям,  і працюють майстри з великої літери.

   Якщо Ви хочете ловити на собі захоплені погляди і завжди виглядати надзвичайно, звертайтеся до нас. Ваша зовнішність буде привабливою і бездоганною! 

   Фахівці салону краси та засмаги «Метаморфоза» ретельно досліджують косметичний ринок і для своїх клієнтів вибирають тільки найкращі перевірені бренди світового рівня та інноваційні технології. 

  Використання сучасного обладнання та передових методик дозволяє запропонувати клієнтам нашого салону краси самий широкий спектр послуг.  У нас вам сподобається абсолютно все!!!

 Європейські стандарти обслуговування - професійно навчений адміністративний персонал і наші фахівці забезпечать Вам комфортне перебування в салоні і створять доброзичливу атмосферу.

    Індивідуальний підхід до кожного!