ЧОЛОВІЧІ СТРИЖКИ ТА УКЛАДКИ: НАЙАКТУАЛЬНІШІ ТЕНДЕНЦІЇ ТА ВАРІАНТИ

Чоловічі стрижки та укладки, як і жіночі, бувають буденні та святкові. Вони можуть належати до різних, часто кардинально протилежних стилів. Одним подобається класика, іншим – ретро. Хтось є прихильником авангарду, спортивного стилю чи, наприклад, елементів креативу. Продовжувати можна безкінечно.

Вибір чоловічої стрижки залежить від багатьох складових: структури волосся, звичок, професії і готовності клієнта до експериментів.

ВІД РЕТРО ДО КРЕАТИВУ

Молодь, як правило, віддає перевагу спортивному стилю. «Їжачок» – максимально проста і зручна чоловіча стрижка. Авангард (скуйовджене волосся, рвані лінії і торжество свободи в зачісці) підкреслить Вашу незалежність і впевненість у собі. Чоловічі стрижки та укладки для ділових людей – це, без сумніву, класика. Якщо у Вас – творча професія, не варто відмовлятися від креативу. Напрямок ретро до душі «стилягам», а також тим, кому цей стиль пасує.

Якщо Вам ніколи відстежувати актуальні чоловічі стрижки та укладки, зупиніться на класиці. І не прогадаєте. Вона, як відомо, завжди в моді. Коротко підстрижене волосся довго зберігає форму і виглядає акуратно незалежно від обставин. Така чоловіча стрижка – універсальна. Вона завжди вдала та охайна.

СТРИМАНА КЛАСИКА ЧИ ТРОХИ ХАОСУ?

Подовжені чоловічі стрижки виглядають просто приголомшливо на кучерявому волоссі. Хвилі надають їм бажаного об’єму. А підкреслений легкий безлад виглядає невимушено і природно. Він ідеально передає модну тенденцію на кшталт «щойно з ліжка». Однак і тут є одне «але». Часто така стрижка, точніше укладка, не відповідає загальноприйнятим нормам ділового етикету. В таких випадках краще не ризикувати і обрати іншу, доречнішу зачіску. Наприклад, вкорочене волосся, коли від локонів залишаються тільки стримано-елегантні напівхвилі. Надаючи об'єм, вони не створюють хаосу.

Втім,  далеко не всі представники сильної статі готові щодня розчісувати і вкладати довге волосся, підрізати посічені кінчики і створювати неординарні укладки. Більшість чоловіків – в душі консерватори і є прихильниками класичних, помірно коротких стрижок. Вони потребують тільки регулярного миття і набувають бажаної форми, висихаючи природним шляхом.

МОДА З ТОЧНІСТЮ ДО НАВПАКИ

Чоловічі стрижки, які залишають волосся середньої довжини, мають чимало варіантів для укладки. Гладко зачесане волосся і прибрана набік гривка упродовж робочого дня і весела «копиця» скуйовдженого від маківки до потилиці волосся ввечері!

Якщо раніше було модно відрощувати довгі пасма на потилиці і коротко стригти волосся над лобом, то тепер все з точністю до навпаки. Сучасні чоловічі стрижки – подовжені гривки при коротко стрижених маківці і потилиці – зараз надзвичайно популярні! Мода на чоловічі стрижки також диктує і недбалу холеність: волосся однакової довжини по всій окружності голови. Така чоловіча стрижка досить довго зберігає доглянутий, акуратний вигляд і водночас зовсім не старомодна.

ГОЛЛІВУДСЬКИЙ ХІТ ДЛЯ МАЧО

Ви не боїтесь експериментів? До Вашої уваги – справжній голлівудський хіт для чоловічих стрижок: помітно відросле волосся піднімається за допомогою фена, засобів для укладки і власних пальців вгору, створюючи на голові художній безлад. Спробуйте і собі! Бунтарський вигляд, який надасть така укладка, перетворить будь-якого чоловіка на справжнього мачо!

Якщо Ви перебуваєте у роздумах і ще не визначилися, яку зачіску обрати, погортайте глянцеві журнали разом із майстрами салону «Метаморфоза». Чоловічі стрижки, які ми Вам підберемо, розбурхають Вашу фантазію!

ПОСЛУГА


ЦІНА, UAH

Жіноча стрижка (миття і маска L’OREAL, укладання) 300 - 350
Жіноча стрижка (миття і маска L’OREAL, укладання)
Дитяча стрижка (0-6 років) 100
Children Haircut (0-6 year)
Чоловіча стрижка (миття і сушка) 165 - 200
Male Haircut
Камуфляж сивини у чоловіків 165
Camouflage gray hair in men
Корекція стрижки жіночої 165 - 200
Correction female haircut
Стрижка гривки 60
Forelock
Миття волосся шампунем L’OREAL 50
Washing (shampoo L’OREAL)
Маска L’OREAL 30
Mask L’OREAL
Лікувальна доза, праймер L’OREAL 150
Treatment dosage primer L’OREAL
Укладання волосся (миття і маска L’OREAL) 170 - 200
Styling (washing, mask L’OREAL)
Укладання нарощеного волосся (миття і маска L’OREAL) 280 - 300
Styling extension hair (washing, mask L’OREAL)
Укладання з накруткою волосся на щипці (миття і маска L’OREAL) 280 - 300
Styling with hair wave on hair tongs (washing, mask L’OREAL)
Накрутка на щипці 100 - 150
Hair wave on hair tongs
Вирівнювання волосся Steam Pood (миття і маска L’OREAL) 220 - 250
Hair straightening Steam Pood(washing, mask L’OREAL)
Вирівнювання волосся (праска) 165 - 190
Hair straightening (Hair iron)

Картографические данные
Картографические данные © 2018 Google
Картографические данныеКартографические данные © 2018 Google
Картографические данные © 2018 Google